درباره مامی دست سازه

مامی دست سازه پرتال آموزشی جامع مخصوص مادارن در حوزه خلق و ساختن هنرهای دستی و دست ساز مخصوص کودکان است بطوریکه مادران و بانوان و زنان  با آموزش های ساده و راحت بتوانند از ساختن برای بچه هایشان در خانه لذت ببرند و اوقات فرغت خود را به بهترین شکل پر کند همچنین با این روش به هنرهای خانگی علاقه مند بشوند و ازین راه کسب در آمد کنند و شروع به کارافرینی در منزل کنند.

سایت مامی دست سازه پر است از آموزشهای تصویری هنرهای دستی و هنرهای خانگی و دست سازه های زیبا و ساده ای است که مادران به راحتی میتوانند برای کودکان و فرزندانشان در خانه بسازند .

این آموزشها مرحله به مرحله و کاربردی و ساده و خلاقانه و هنری است که شامل آموزش خیاطی آسان و آموزش دوخت لباس بچگانه ,آموزش بافتنی, آموزش عروسک سازی, آموزش گل سازی مناسب برای هدبند و گلسر دختران و آموزش هر نوع دست سازه و کاردستی که مادران هنرمند و با ذوق میتوانند مخصوص کودکان با ابتکار و خلاقیت و نوآوری خلق کنند.

هدف ما از این آموزشها این است که زنها و خانم ها و بانوان خانه دار و شاغل باور کنیم که همه ما توانایی و استعداد و ذوق شروع یک کار هنری را با کمترین دانش مرتبط داریم و میتوانیم دستسازه های خلاقانه در منزل بسازیم و از هزینه ها کم کرده و یا شروع به یک کسب و کار خانگی کنیم و کسب درآمد کنیم.

 

شعار مامی دست سازه

شعار و هدف ما از آموزشهای مامی دست سازه این است که زنان و مادران و بانوان باور کنیم که با هنر دست ساز مادران از قبیل بافتنی و خیاطی و عروسک سازی و گل سازی و کاردستی های هنری در منزل میتوان به سادگی کارآفرینی کرد.

 

  1. زنان و مادران در خانه خلاقانه و به سادگی برای کودکانتان دست سازه بسازید و ببافید و بدوزید.
  2. از ساختن دست سازه برای کودکانتان لذت ببرید.
  3. از خلق دست سازه احساس مفید بودن بکنید.
  4. با ساختن دست سازه مخصوص کودکان از مخارج کم کنید.
  5. با خلق کارهای هنری در خانه درآمد زایی کرده و کارآفرینی کنید و کسب درآمد کنید.

کانال آموزش هفت سین، کانال تلگرام عکس ایده هفت سین،کانال عروسک سازی،کانال آموزش هنری،کانال آموزش هنرهای خانگی،کانال معرفی بانوان کارآفرین،کانال شروع کسب و کار خانگی،کانال درآمدزایی در خانه