34,399 بازدید

ایده جدید کسب و کار خانگی:آموزش دوخت کوسن و بالشت های فانتزی و تزیینی

مامی دست سازه قصد دارد ازین پس ایده های جدید که هنوز در بازار اشباع نشده است و راه اندازی آن می تواند سود خوبی را برای بانوان هنرمند  داشته باشد را معرفی کند.

ما امروز ایده ی دوختن کوسن های فانتزی و خلاقانه را به شما پیشنهاد می کنیم که برای دوختن آن فقط باید کمی خیاطی بلد باشید البته خیاطی خلاقانه که چند ایده را ترکیب کنید تا کوسنی جذاب و متفاوت طراحی و خلق کنید.

در دوخت این کوسن ها میتوانید  از تیکه دوزی، نوشتن و رنگ روی پارچه، چند رنگ دوزی و طراحی کوسن های عروسکی مناسب اتاق کودک استفاده کنید.

دنبال ایده های جدید خارجی در سایت های Etsy و Pinterest باشید.حتما موفق میشوید.

آموزش کوسن و بالشت قلب آموزش کوسن و بالشت گل آموزش کوسن و بالشت جغد آموزش تزیین کوسن با گل نمدی آموزش کوسن و بالشت جغد آموزش کوسن و بالشت حلزون آموزش کوسن و بالشت پروانه آموزش کوسن و بالشت عروسکی آموزش کوسن و بالشت عروسکی photo_2016-04-05_09-52-34 کوسن و بالشت عروسکی اتاق کودک آموزش کوسن و بالشت عروسکی photo_2016-04-05_09-52-53آموزش کوسن و بالشت جغد آموزش تزیین کوسن با گل آموزش کوسن و بالشت خرس بالرین کوسن و بالشت عروسکی اتاق کودک آموزش تزیین کوسن با گل نمدی آموزش کوسن و بالشت پارچه ای آموزش کوسن و بالشت بالرین کوسن و بالشت عروسکی اتاق کودک کوسن و بالشت عروسکی اتاق کودک طراحی کوسن مناسب اتاق خواب طراحی کوسن مناسب اتاق خواب photo_2016-04-05_09-52-30

 

 

۶ این مطلب بارها لایک شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *